UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i fajnie. Pod nasz śmietnik podrzucił już ktoś zepsuty odkurzacz i rozwaloną mikrofalówkę. Brawo! Władze miasta!


Anuluj