UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i fajnie. Pod nasz śmietnik podrzucił już ktoś zepsuty odkurzacz i rozwaloną mikrofalówkę. Brawo! Władze miasta!
No i fajnie. Pod nasz śmietnik podrzucił już ktoś zepsuty odkurzacz i rozwaloną mikrofalówkę. Brawo! Władze miasta!