UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coś tu nie gra. Szkoła dla dziewcząt przed wojną, to była obecna szkoła gastronomiczno - odzieżowa przy obecnej Królewieckiej...


Anuluj