UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie lepiej w ramach CSR sfinansować betonowy pas na lotnisku w Elblągu? OPGIEK wrzuci to sobie w koszt, zyska Elbląg i aeroklub i firma, chyba że elbląski aeroklub już na walizkach - bo tereny dobre pod inwestycje więc nie warto topić kasy