UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie lepiej w ramach CSR sfinansować betonowy pas na lotnisku w Elblągu? OPGIEK wrzuci to sobie w koszt, zyska Elbląg i aeroklub i firma, chyba że elbląski aeroklub już na walizkach - bo tereny dobre pod inwestycje więc nie warto topić kasy


Anuluj