UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ogromny teren elbląskiego "lotniska" od lat jest utrzymywany dla satysfakcji kilku bogatych staruszków bawiących się w awiatorów. Miasto, gdyby nie było kolesiowską organizacją, dawno by już z tej łąki wyciągnęło jakieś pieniądze.
Dede