UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ogromny teren elbląskiego "lotniska" od lat jest utrzymywany dla satysfakcji kilku bogatych staruszków bawiących się w awiatorów. Miasto, gdyby nie było kolesiowską organizacją, dawno by już z tej łąki wyciągnęło jakieś pieniądze.

Dede

Anuluj