UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To dopiero sensacja na miarę Elbląga wynajęcie hangaru na lotnisku w Szymanach.... ? Jedno jest pewne lotnisko w Szymanach w końcu ziększy dochód o dzierżawę?
Bez_VPN
To dopiero sensacja na miarę Elbląga wynajęcie hangaru na lotnisku w Szymanach.... ? Jedno jest pewne lotnisko w Szymanach w końcu ziększy dochód o dzierżawę?
Bez_VPN