UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To dopiero sensacja na miarę Elbląga wynajęcie hangaru na lotnisku w Szymanach.... ? Jedno jest pewne lotnisko w Szymanach w końcu ziększy dochód o dzierżawę?

Bez_VPN

Anuluj