UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zazdrośnicy ! Nie gadajcie głupot ! Już wszystkie dawne firmy produkcyjne w Elbingu poupadały, bo bezrozumnie szastały środkami... płacami. OPEGIEKA istnieje od kilkudziesięciu lat, a w obecnym statusie od 2004 r. z tym samym zarządem i Szefem. Powołano nawet wiele lat temu " spółkę córkę ", Drukarnię Opegiek, zatrudniającą 70 pracowników. @b. udziałowiec.