UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu imprezka dla śmietanki towarzyskiej, dziękuję, ale oglądać nie mam ochoty, obrazek staje się nudny i męczący, pojadę na spektakle do Gdańska
Znowu imprezka dla śmietanki towarzyskiej, dziękuję, ale oglądać nie mam ochoty, obrazek staje się nudny i męczący, pojadę na spektakle do Gdańska