UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu imprezka dla śmietanki towarzyskiej, dziękuję, ale oglądać nie mam ochoty, obrazek staje się nudny i męczący, pojadę na spektakle do Gdańska


Anuluj