UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dyrektorowi Pancernemu Marianowi co hale w Paaleku sam wybudowal jak mawia w swojej szkole. Tylko ze jest mały problem. Hala mala i ciemna a kibice wulgarni.14 baniek jak krew w piach. Hala miala być wizytowka a wyszlo jak wyszlo.32 metry dlugosci boiska zamiast 40 i 15 m szerokosci zamiast 20m. Taki malurki problem za 14 baniek. A gosciu chodzi i sie chwali razem z drugim kolesiem pryncypalem z Saperow. Ludzie 14 baniek. ot tak sobie ktos wywalił. Moze warto sie temu blizej przyjrzec Panowie dziennikarze?
Redaktor podkowa