UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobra inicjatywa oraz rozrywka dla wszystkich mieszkańców. Rok temu za co łaska do puszki można było zjeść zupę grochówkę, ciasta, torty i serniki. Kiełbasa na ognisku oraz dobre humory. To wspaniała i bardzo ważna impreza. Każdy może w tym brać udział i uczestniczyć wraz ze wsparciem.


Anuluj