UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobra inicjatywa oraz rozrywka dla wszystkich mieszkańców. Rok temu za co łaska do puszki można było zjeść zupę grochówkę, ciasta, torty i serniki. Kiełbasa na ognisku oraz dobre humory. To wspaniała i bardzo ważna impreza. Każdy może w tym brać udział i uczestniczyć wraz ze wsparciem.