UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trudno się nie zgodzić ze stwierdzeniem że w Elblągu śmierdzi. Kiedy to się skończy?
Elbląg śmierdzi i zabija
Trudno się nie zgodzić ze stwierdzeniem że w Elblągu śmierdzi. Kiedy to się skończy?
Elbląg śmierdzi i zabija