UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@elblążanin48 - Dawny kościół pw Bożego Ciała został odbudowany na dom kultury, kościół pw św. Ducha - na bibliotekę, a kościół pw NMP - na galerię sztuki. A co by się z tymi obiektami stało gdyby wstrętny PRL ich nie odbudował? Czy dziś wyglądałyby tak okazale jak wyglądają? Wątpię


Anuluj