UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz rację państwo pomagało ale przekształcić w knajpy, dobrym przykładem jest kościół Bożego Ciała, odbudowali? tak ale na knajpę (Pegaz), no i krokwie betonowe. Pozostałe zlikwidowali i cegłę wywieźli na odbudowę Warszawy. Cegłe wywozili z placu koło obecnego Urzędu Miasta, była tam bocznica.
elblążanin48