UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobra gra Olimpii i optymizm trenera Karola. Nie oglądałem wcześniejszych spotkań i nie chodzę na mecze, ale jak chodziłem to Olimpia muszą lepszy skład w 3 lidze niż ten co ma się utrzymać w 2lidze. Życzę kibica jak najlepiej ale szans na utrzymanie nie ma żadnych. Ten zespół nie zdobędzie więcej punktów niż Olimpia w pierwszej rundzie. Szykujcie się na mecze że Stomilem i utrzymajcie ta kadrę w 3 lidze to może uda się szybko wrócić.
Znawca