UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moi dziadkowie też przybyli wtedy do Elbląga. I dostali przydział do ostatniego wolnego domu przy ul. Lubartowskiej. A był on wolny, bo piwnica była całkowicie zalana wodą i nikt go nie chciał...

pilots

Anuluj