UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mój dziadek opowiadał mi też o PURZE, gdzie trafili w 1946 kiedy już dotarli do Elbląga z Puław. To były ciężkie czasy. Wybieram się na spotkanie może dowiem się więcej o losach innych rodzin przy byłyvh z tamtej wsi koło Puław..


Anuluj