UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie pisz do mnie pisujarku ty peotusku... rozliczać trzeba jednych i drugich - a jak winny to do paki. Ale z jakiej racji płacimy co roku na zarząd POrtu?... jak tu żadnego portu nie ma. Tym bardziej że obecna krystaliczna i bardzo uczciwa władza powtarza STOP z rozdawnictwem i marnowaniem publicznych pieniędzy. Pokaż mi jakąś firmę która nie przynosi zysku przez tyle lat i dalej funkcjonuje.
BT.