UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zmęczony - "Port w Elblągu gdyby byl państwowy, juz by byl uruchomiony, ale komuś to przeszkadzalo. " Proszę nie KŁAMAć

GłębokaMyśl

Anuluj