UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zmęczony - "Port w Elblągu gdyby byl państwowy, juz by byl uruchomiony, ale komuś to przeszkadzalo. " Proszę nie KŁAMAć
GłębokaMyśl
@Zmęczony - "Port w Elblągu gdyby byl państwowy, juz by byl uruchomiony, ale komuś to przeszkadzalo. " Proszę nie KŁAMAć
GłębokaMyśl