UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ble - Gdyby nie kasa unijna do dziś by nie było nowej siódemki do Gdańska, stadionów i wiele innych inwestycji. Byłaby białoruś ! Tylko debil co powtarza po innych i tak nie rozumie.


Anuluj