UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za kilka lat okaże się że budynek przeniesiony na wyspę spichrzów z 12 lutego znowu trzeba będzie przenosić aby kontynuować jednolitą zabudowę nad rzeką. Kto podjął decyzję o tej lokalizacji tego zabytku ?
Make Elbląg great