UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za kilka lat okaże się że budynek przeniesiony na wyspę spichrzów z 12 lutego znowu trzeba będzie przenosić aby kontynuować jednolitą zabudowę nad rzeką. Kto podjął decyzję o tej lokalizacji tego zabytku ?

Make Elbląg great

Anuluj