UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie! Super, że młodzi mają jakieś pasje, że im się chce. Mi się teledysk podoba, widać w nich młodzieńczą radość, miło się na nich patrzy a sam utwór bardzo przyjemny i wzruszający. Ładnie śpiewają. Brawo


Anuluj