A te orzechy to powinni w calosci zjesc!!! Razem ze skorupka. Kara spotkalaby ich na kibelku! ;)Zabka
A te orzechy to powinni w calosci zjesc!!! Razem ze skorupka. Kara spotkalaby ich na kibelku! ;)