UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pochodzę z Mazowsza w Elblągu mieszkam od 1985 roku jestem lokalną patriotką czy nie lepiej byłoby pisać o wspomnieniach ludzi po 1945 roku oni umierają niż o jakichś prusackich zamierzchłych dziejach przeciwnikach polskości