UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pochodzę z Mazowsza w Elblągu mieszkam od 1985 roku jestem lokalną patriotką czy nie lepiej byłoby pisać o wspomnieniach ludzi po 1945 roku oni umierają niż o jakichś prusackich zamierzchłych dziejach przeciwnikach polskości


Anuluj