UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bezproblemowy - Ja dowiedziałem się o kolejnym takim co myśli że jest inny i wyjątkowy a nie jest. Pisząc o innych, ,głupcy' sam nie jest wyżej w hierarchii tychże głupców.


Anuluj