UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
musieli by przekroczyc granice np. pojechac do wloch, z pewnoscia zamkneli by lokal.fajnie zwalic kloca nie wymyc raczek i usiasc do posilku.....smacznego
laska
musieli by przekroczyc granice np. pojechac do wloch, z pewnoscia zamkneli by lokal.fajnie zwalic kloca nie wymyc raczek i usiasc do posilku.....smacznego
laska