UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

musieli by przekroczyc granice np. pojechac do wloch, z pewnoscia zamkneli by lokal.fajnie zwalic kloca nie wymyc raczek i usiasc do posilku.....smacznego

laska

Anuluj