UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i brawo miasto szans, rozwoju i możliwości dla ludzi którzy chcą działać, poza tym klimat wspaniały i ten międzyludzki i morski! A tu niech pozostaną w depresji-:))


Anuluj