UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i brawo miasto szans, rozwoju i możliwości dla ludzi którzy chcą działać, poza tym klimat wspaniały i ten międzyludzki i morski! A tu niech pozostaną w depresji-:))
No i brawo miasto szans, rozwoju i możliwości dla ludzi którzy chcą działać, poza tym klimat wspaniały i ten międzyludzki i morski! A tu niech pozostaną w depresji-:))