UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Iwanie Iwanyczu, jak rozumiem idzie wielkie święto Nowyj God i koniecznie musisz zakupić świąteczne walonki. Ale czy nie wstyd ci zarobkować w ten sposób ?
Ksiądz Kaszanka
Iwanie Iwanyczu, jak rozumiem idzie wielkie święto Nowyj God i koniecznie musisz zakupić świąteczne walonki. Ale czy nie wstyd ci zarobkować w ten sposób ?
Ksiądz Kaszanka