UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Iwanie Iwanyczu, jak rozumiem idzie wielkie święto Nowyj God i koniecznie musisz zakupić świąteczne walonki. Ale czy nie wstyd ci zarobkować w ten sposób ?

Ksiądz Kaszanka

Anuluj