UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlugoletnich tradycji? Przeciez Polacy w Elblagu byli od 10 lat, a watpie by w 1945 i kolejnych paru latach akurat jazda na lyzwach byla im w glowie... :P
Elblazanin
dlugoletnich tradycji? Przeciez Polacy w Elblagu byli od 10 lat, a watpie by w 1945 i kolejnych paru latach akurat jazda na lyzwach byla im w glowie... :P
Elblazanin