UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlugoletnich tradycji? Przeciez Polacy w Elblagu byli od 10 lat, a watpie by w 1945 i kolejnych paru latach akurat jazda na lyzwach byla im w glowie... :P

Elblazanin

Anuluj