UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może Pan Juliusz Marek skończył jakieś studia? Nie odpowiada On na dzień dobry ludziom, którzy Go znają. Jest arogancki, bardzo wysoko nosi ego, a dyplomu z ukończenia studiów wyższych, jak nie było, tak nie ma. Żadna wojna w nauce Mu nie przeszkodziła. W swoich wykładach wykorzystuje wieloletnią pracę Pana Stefana Muli. Nieraz plecie głupstwa, gdy Jego wykład jest o przemyśle w Elblągu. Z zagadnień technicznych jest bardzo słaby.

B

Anuluj