wygrala a piszecie ze przegrala zdecydujcie sie w koncu, bo ostatnio duze macie wpadek ;)obserwatorOK
wygrala a piszecie ze przegrala zdecydujcie sie w koncu, bo ostatnio duze macie wpadek ;)