UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest taki celowy zabieg "marketingowy" żeby przyciągnąć uwagę widzów, czy czytelników. Zadaje się pytanie, niekoniecznie prawdziwe, niekoniecznie zgodne z rzeczywistością. Kto dziś pamięta jakim Elblag był miastem w latach 60? Aczkolwiek wg mnie powinno się opierać na faktach, a nie na chęci skupienia uwagi, w szczególności jeśli dotyczy Elbląga.


Anuluj