UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W takim Elblągu moi rodzice zdecydowali się osiedlić, by żyć. Dziisiejszego Elbląga nie wzięliby pewnie pod uwagę,
``
W takim Elblągu moi rodzice zdecydowali się osiedlić, by żyć. Dziisiejszego Elbląga nie wzięliby pewnie pod uwagę,
``