UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W takim Elblągu moi rodzice zdecydowali się osiedlić, by żyć. Dziisiejszego Elbląga nie wzięliby pewnie pod uwagę,

``

Anuluj