UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cały czas udowadniasz znaną prawdę, że Elbląg miał więcej mieszkańców od Olsztyna. Jakie to ma znaczenie? Jak to odnosi się do artykułu? No tak, użycie określenia "stolyca" wiele wyjaśnia i mówi o twoim geniuszu.