UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te "nieduze powiatowe miasto" w latach 60tych mialo 90tys. mieszkancow, a stolyca woj.70 tys. Czego nie rozumiesz?
Te "nieduze powiatowe miasto" w latach 60tych mialo 90tys. mieszkancow, a stolyca woj.70 tys. Czego nie rozumiesz?