UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech każdy przyjdzie na Plac pieszo i wrzuci do puszki tyle, ile by wydał na bilet tramwaju / autobusu. Tylko 4 zł od osoby, a jak wiele zmieni. Ja nawet zejdę pieszo po schodach z 6.piętra i rezygnację z windy policzę dodatkowo w ten sposób :-)
Dla SCHRONISKA