UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech każdy przyjdzie na Plac pieszo i wrzuci do puszki tyle, ile by wydał na bilet tramwaju / autobusu. Tylko 4 zł od osoby, a jak wiele zmieni. Ja nawet zejdę pieszo po schodach z 6.piętra i rezygnację z windy policzę dodatkowo w ten sposób :-)

Dla SCHRONISKA

Anuluj