UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super pomysł, a poza tym ludzie co wam szkodzi dać 1% podatku na schronisko ? Dajecie na jakieś głupoty albo i w ogóle, ja co roku odprowadzam na nasze schronisko
Pomagam zwierzakom
Super pomysł, a poza tym ludzie co wam szkodzi dać 1% podatku na schronisko ? Dajecie na jakieś głupoty albo i w ogóle, ja co roku odprowadzam na nasze schronisko
Pomagam zwierzakom