UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super pomysł, a poza tym ludzie co wam szkodzi dać 1% podatku na schronisko ? Dajecie na jakieś głupoty albo i w ogóle, ja co roku odprowadzam na nasze schronisko

Pomagam zwierzakom

Anuluj