UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bloków i domów coraz wiecej, a droga dalej jednopasmowa, a potem będzie płacz że korki...
Mieszkaniec678
Bloków i domów coraz wiecej, a droga dalej jednopasmowa, a potem będzie płacz że korki...
Mieszkaniec678