UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po dwóch latach trzymania w klatce starych chorych psów i kotów powinno się je usypiać, a nie trzymać latami żeby zwierzak się męczył zamknięty w takim ścisku smrodzie i brudzie. Smród w schronisku jest tak obrzydliwy, że ciężko oddychać przy tych kojcach.
Słodkii