UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po dwóch latach trzymania w klatce starych chorych psów i kotów powinno się je usypiać, a nie trzymać latami żeby zwierzak się męczył zamknięty w takim ścisku smrodzie i brudzie. Smród w schronisku jest tak obrzydliwy, że ciężko oddychać przy tych kojcach.

Słodkii

Anuluj