UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
110 kotów w schronisku... hmmm, jak się zgarnia, wbrew ustawie, wszystkie wolnożyjące, które dadzą się złapać to tak sie dzieje.
110 kotów w schronisku... hmmm, jak się zgarnia, wbrew ustawie, wszystkie wolnożyjące, które dadzą się złapać to tak sie dzieje.