UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe jakby rząd wprowadził dodatek comiesięczny 200 - 300 pln dla włascicieli psów wzietych ze schroniska, czy akcja zakończyła by się dużym powodzeniem. Podziwiam negatywny stosunek do posiadania psa przez księży. Pewnie uważają, że to poniżej ich godności i wysokiego statusu. Raz kiedyś widziałem zakonnicę na spacerze z psem. Szacunek. szkoda, że to takie rzadkie w Polsce.