UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to mówił "Ja wam wójta nie wybierałem", macie dokładnie to za czym głosowaliście ! Na obecnych terenach popowodziowych też wyraźnie się opowiedzieli za politykami którzy byli przeciwni regulacji rzek i budowy zbiorników retencyjnych-przeciwpowodziowych. Jesteście dorośli a dorosłość polega na ponoszeniu konsekwencji swoich decyzji !