UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to mówił "Ja wam wójta nie wybierałem", macie dokładnie to za czym głosowaliście ! Na obecnych terenach popowodziowych też wyraźnie się opowiedzieli za politykami którzy byli przeciwni regulacji rzek i budowy zbiorników retencyjnych-przeciwpowodziowych. Jesteście dorośli a dorosłość polega na ponoszeniu konsekwencji swoich decyzji !


Anuluj