UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wystarczy przypomnieć żę Pan Michał Missan wiele lat mieszkał na Zawadzie i dostał w tym rejonie wyborczym czerwoną kartkę od wyborców. Z tego co wiem tu wygrał Pan Śliwka. Andrzej Śliwka wygrał w sześciu komisjach: SP nr 9 przy ul. Wybickiego, Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług przy ul. Obrońców Pokoju, III LO przy ul. Browarnej, DPS-ie „Niezapominajka” (przy ul. Toruńskiej), ANS-ie przy ul. Czerniakowskiej, SP nr 14 przy ul. Mielczarskiego.