UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niczego nie będzie. Rozpatrzymy, przeprowadzimy konsultację, poczekamy na ekspertyzy i złożymy wnioski. Minie kadencja i niech następca się tym martwi.


Anuluj