UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niczego nie będzie. Rozpatrzymy, przeprowadzimy konsultację, poczekamy na ekspertyzy i złożymy wnioski. Minie kadencja i niech następca się tym martwi.
Niczego nie będzie. Rozpatrzymy, przeprowadzimy konsultację, poczekamy na ekspertyzy i złożymy wnioski. Minie kadencja i niech następca się tym martwi.