UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@erazm - Erazm- gdybyś był z Roterdamu, to dorzucił byś jeszcze ten zarośnięty plac pod nosem UM, nowy pan prezydent, taž rakiem go obchodzi I udaje że go nie widzi. Panie Prezydencie, ale my go widzimy I juž wiemy jak Wam zależy na wyglądzie miasta - jego centrum, widok z Waszych okien nie wywołuje refleksji, że o czymś notorycznie zapominacie.

E-g moje miasto

Anuluj