UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
proponuję ubrać mnisią +6 z bonem 20% na zwierzęta A tak serio, to odpowiednie służby od razu po wcześniejszym zgłoszeniu powinny zająć się tematem i przeszukać, zrobić orientacyjną drogę psów, miejsca odwiedzane i wyłapać no ale tak niestety nie jest.. do czasu aż coś się stanie. Lepiej na gotowca przy zdarzeniu chyba wg. służb dorwać pieski niż wykazać się chęciami - w końcu to ich praca (ochrona, obrona i zapobieganie)
xd2