UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto tam dba o czekających na PKS. Oni dziś i tak autami jeżdżą, o drzewa się rozbijają, po co tam w ogóle światło zapalać.
A kto tam dba o czekających na PKS. Oni dziś i tak autami jeżdżą, o drzewa się rozbijają, po co tam w ogóle światło zapalać.