UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z całym szacunkiem i uznaniem dla dzieła pana Kotańskiego, nazwa "Dąb Tolerancji" kiepsko się zestarzała. Już nawet lewa strona niechętnie używa tego słowa, woli modniejsze słowo "inkluzywność". Mówienie o "tolerancji" to poprzednia mądrość etapu, dziś tak mówią tylko zapóźnieni.