UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zaglade to sprowadzili komunisci po wojnie, bo jak sie analizuje zdjecia Elblaga po lutyn 1945,to gros budynkow mozna bylo odbudowac, a nie wywozic cegly do gd, czy waw.
Zaglade to sprowadzili komunisci po wojnie, bo jak sie analizuje zdjecia Elblaga po lutyn 1945,to gros budynkow mozna bylo odbudowac, a nie wywozic cegly do gd, czy waw.