UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zaglade to sprowadzili komunisci po wojnie, bo jak sie analizuje zdjecia Elblaga po lutyn 1945,to gros budynkow mozna bylo odbudowac, a nie wywozic cegly do gd, czy waw.


Anuluj