UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mówimy o Elblągu "moje miasto" albo "nasze miasto". Ale jak to miasto miało by być Twoje, moje lub nasze gdyby tu by nadal były Niemcy. No przecież trzeba było ich stąd usunąć, bo by nadal tworzyli konflikty i zagrożenie. Ludzie jakby nie rozumieją, że polski Elbląg mógł powstać tylko wtedy gdy się skończy niemiecki Elbląg. A że Niemcy postanowili się tu bronić do "ostatniej kropki krwi" to sami sprowadzili na to miasto zagładę.


Anuluj