UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg piękny architektonicznie, ale wyludniony, brak miejsc pracy i potencjalnego rozwoju, do zwiedzania extra do życia i zarobków nie !
Elbląg piękny architektonicznie, ale wyludniony, brak miejsc pracy i potencjalnego rozwoju, do zwiedzania extra do życia i zarobków nie !