UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg piękny architektonicznie, ale wyludniony, brak miejsc pracy i potencjalnego rozwoju, do zwiedzania extra do życia i zarobków nie !


Anuluj