UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Mianowicie ten stale krążący i hałasujący samolot" - Podobnie jak bardzo wielu Elblążan, bardzo LUBIĘ ten samolot, cieszę się, że sobie lata. Czekam na to cały rok. Nie podoba się, Tobie, wyprowadź się stąd daleko i popraw folię na głowie.

N.p.

Anuluj