UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Mianowicie ten stale krążący i hałasujący samolot" - Podobnie jak bardzo wielu Elblążan, bardzo LUBIĘ ten samolot, cieszę się, że sobie lata. Czekam na to cały rok. Nie podoba się, Tobie, wyprowadź się stąd daleko i popraw folię na głowie.
N.p.